O nas
CSI Europe

CSI Europe Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie powstała jako europejska centrala świadcząca usługi CSI w krajach europejskich.
Kierując się naszym motto "Zmieniamy energię w synergię", zapewniamy kompleksową realizację projektów w zakresie robót zarówno sanitarnych, jak i elektrycznych. Skupiając się na postępie i poszukiwaniu rozwiązań, każdego roku CSI notuje wyraźny rozwój.
Ceniąc długotrwałe relacje biznesowe, budujemy zaufanie naszych klientów.
20-letnie doświadczenie w projektach infrastrukturalnych na międzynarodowym i polskim rynku budowlanym pozwala nam świadczyć usługi w zakresie instalacji sanitarnych i elektrycznych (M&E) na etapie przetagu, projektowania, budowy i uruchomienia. Nasz wysoko wykwalifikowany personel specjalizuje się w opracowywaniu koncepji projektów sanitarnych i elektrycznych oraz tworzeniu przedmiarów robót do przetargów w dużych projektach.
Świadczymy usługi weryfikacji Projektów Budowlanych pod kątem optymalnych rozwiązań technicznych i spełnienia wymagań specyfikacji oraz właściwych przepisów.
Świadczymy również usługi projektowe, wykonywane przez wykwalifikowanych inżynierów BIM na etapie realizacji.
Oferujemy wykonawstwo robót sanitarnych i elektrycznych, w szczególności w projektach infrastrukturalnych oraz projektach istotnych dla bezpieczeńswa państwa.
Specjalizujemy się w budowach dróg i tuneli drogowych, tuneli i stacji metra, hangarów lotniczych oraz obiektów budownictwa ogólnego, takich jak porty lotnicze, szpitale, hotele i biurowce.
CSI Europe pomyślnie przeszła certyfikację AQAP 2110: 2016 - NATO Quality Assurance oraz ISO 9001: 2015 i ISO 14001: 2015.

CSI Europe HQ

Klienci CSI Europe

© 2021 All Rights Reserved - Privacy